Wzory szydełkowe online – jak pobrać plik?

Jak to działa?

Każdy wzór szydełkowy, dostępny w naszym sklepie internetowym, jest wysyłany na podany w zamówieniu adres mailowy w formie linku do samodzielnego pobrania pliku. Maile generowane są automatycznie po zaksięgowaniu opłaty za dany wzór. Nie wysyłamy wzorów indywidualnie na podstawie korespondencji mailowej.

Jeśli opłacasz zamówienie za pomocą szybkiej płatności (np. kartą kredytową, Blikiem lub przez system do szybkich płatności) to takiego maila otrzymasz praktycznie natychmiastowo. Jeśli wybierzesz płatność w formie tradycyjnego przelewu, przelewu na poczcie, przelewu walutowego bądź PayPal – księgowanie odbywa się ręcznie do 24h (w dni robocze) od wpłynięcia środków na nasze konta.

Pobieranie wzoru – krok po kroku

  1. Po zamówieniu wzoru przez nasz sklep internetowy dostaniesz pierwszego maila z podsumowaniem zamówienia – jakie wzory zostały zakupione, na jakie dane, jaka płatność została wybrana. Jeśli nie otrzymasz takiego maila – najczęstszym powodem takiego stanu rzeczy jest podanie w zamówieniu błędnego maila. Konieczne będzie skontaktowanie się z nami na Facebooku lub mailowo.
  2. Po opłaceniu zamówienia (w przypadku szybkiej płatności) lub po zaksięgowaniu u nas środków Twoje zamówienie otrzymuje status “w trakcie realizacji” a system generuje drugiego maila, który wygląda tak:

Aby pobrać wzór należy kliknąć we wskazanym miejscu i poczekać aż plik zapisze się na dysku.
W przypadku komputerów jest to domyślny katalog pobierania plików przeglądarki (dla Chrome wciśnij Ctrl+J), w przypadku telefonów najczęściej można znaleźć ostatnio pobrane pliki w katalogu “Moje pliki”.

Aby otworzyć plik potrzebujesz programu, który otwiera PDF – np. Acrobat Reader (pobierzesz program tutaj)

Co jeśli nie dostałam/-em maila?


Sprawdź koniecznie czy:

  • Twoja płatność na pewno do nas dotarła?
  • Mail nie trafił do spamu?
  • Minął realny czas, w którym mogliśmy zaksięgować wpłatę?
  • Podałaś/-eś dobrego maila?

Statystycznie nie dociera 1 mail na kilka tysięcy dlatego prosimy zanim zaczniesz panikować dobrze posprawdzaj gdzie się schował 🙂

W sytuacjach awaryjnych napisz do nas na Facebooku lub na tego maila (kontakt @ wyczarowane.eu) podając nr zamówienia. Jeśli podany był błędny adres mailowy zmienimy go i wygenerujemy nowy link do pobierania. Jeśli pojawia się inny problem, postaramy się go rozwiązać.

Wyczarowane po godzinach
Polub nas
Latest posts by Wyczarowane po godzinach (see all)