Reklamacje 

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy odbiorze, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeśli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrze, zalania, ubrudzenia przechodzące do wewnątrz prosimy o udokumentowanie tego faktu za pomocą zdjęcia lub filmu a następnie przesłanie go do nas na maila kontakt@wyczarowane.eu Należy pamiętać, że takie zdjęcie musi zostać wykonane PRZED otwarciem przesyłki, oraz drugie – w środku przesyłki, jak powyższe uszkodzenia/zabrudzenia wpłynęły na zawartość przesyłki.

Jeżeli zamówiony towar jest niezgodny z opisem prosimy o postępowanie w następujący sposób:

  1. Wyślij do nas maila ze zdjęciami przesyłki wg instrukcji wyżej.
  2. Otrzymasz dane do wysyłki paczki z przedmiotami, które chcesz reklamować, a Ty prześlesz nam dane do zwrotu pieniędzy lub wysłania paczki z nowym towarem.
  3. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku procedury reklamacyjnej. Jeśli rozpatrzymy ją pozytywnie, w ciągu 7 dni od podjęcia decyzji prześlemy Ci nowy produkt lub zwrócimy pieniądze z uwzględnieniem przepisów prawa.
  4. Jeśli jednak uznamy, że reklamacja jest nieuzasadniona to w ciągu 14 dni roboczych przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie z naszej strony i odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

Zwrot produktów

Zgodnie z przepisami, jakie obowiązują na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w ciągu 14 dni od dostarczenia przez nas zamówionego towaru możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy, wg ogólnych zasad które wynikają z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Prawo to dotyczy sprzedaży konsumenckiej i na rzecz przedsiębiorców działających na prawach konsumenta, przy czym zwrot produktów nie jest możliwy w przypadku produktów na specjalne zamówienie.

Nie uwzględniamy zwrotów na:

  • produkty on-line, w szczególności wszystkie wzory, które chronione są prawem autorskim. Wzory te nie mogą być również odsprzedawane, wymieniane i przekazywane osobom, które ich nie nabyły. Zamawiając takie produkty wyrażasz zgodę na dostarczenie ich przed upływem terminu na odstąpienia od umowy.
  • motki niespodzianki
  • motki kręcone na zamówienie
  • boxy

W przypadku zwrotu produktów z zamówienia do którego dodawany był gratisowy wzór lub motek, kiedy ostateczna suma produktów po zwrocie nie kwalifikuje do otrzymania w/w gratisów należy wnieść za nie pełną opłatę wg obowiązującego cennika.

Zwrotów na produkty on-line, w tym wzorów w formie elektronicznej oraz wejściówek na CALe, nie uwzględniamy. Składając zamówienie wyrażasz zgodę na ich dostarczenie przed upływem terminu na odstąpienia rezygnując jednocześnie z prawa do odstąpienia od umowy.

W przypadku wejściówek na CALe – jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w CALu, zapomnisz lub nie dodasz się do grupy calowej otrzymasz od nas (na podstawie wysłanego do nas uprzednio maila) częściowe pliki, które byly udostępniane na grupie calowej. Możesz również dodać się samodzielnie do grupy calowej w dowolnym terminie, do 2lat od rozpoczęcia CALu.