Portal CALowy – instrukcja obsługi

Zakładanie konta

Żeby zacząć korzystać z naszego portalu CALowego należy:

  • założyć konto na portalu (to nie jest to samo konto co w sklepie)
  • aktywować konto
  • zapisać sobie dane do logowania, login oraz hasło

Zapisy na CAL

Jeżeli masz już aktywne konto i chcesz zapisać się na CAL:

  • zaloguj się na portalu (możesz ustawić w przeglądarce by zapamiętała hasło by nie logować się za każdym razem)
  • zobacz jakie są CALe i warunki zapisów

  • jeśli CAL jest bezpłatny kliknij w jego nazwę oraz zapisz się, jeśli CAL jest płatny najpierw musisz kupić wejściówkę na niego w sklepie – TUTAJ. Możesz skorzystać z linku prowadzącego bezpośrednio do wejściówki w opisie CALu lub poszukać na stronie sklepu w kategorii CALe. Pamiętaj, że dane do logowania w sklepie są inne niż na portalu bo to dwie odrębne strony.
  • Po kupieniu wejściówki zapoznaj się z automatycznym mailem, który jest wysyłany ze sklepu. Znajdziesz w nim informacje gdzie znajduje się grupa CALowa oraz jakie dane musisz podać przy zapisie, żebyśmy mogli zweryfikować posiadanie przez Ciebie wejściówki.
  • UWAGA: Weryfikacje odbywają się ręcznie do 3 dni roboczych od zgłoszenia się do grupy (nie od zakupu wejściówki).
  • Instrukcja zapisów jest też do pobrania TUTAJ. Dotyczy CALu Lama Travel, ale procedura jest identyczna dla każdego CALu.

Układ CALu

Układ grupy CALowej jest tygodniowy lub tematyczny. Poszczególne sekcje stają się aktywne dopiero wtedy kiedy przychodzi na nie czas. Do każdej sekcji przypisane jest forum, w którym można zadawać pytania i tworzyć własne tematy. W sekcjach znajdziecie też pliki cząstkowe udostępnianych wzorów, czaty oraz inne funkcjonalności.

Gdzie znajdę moje CALe?

Po zalogowaniu się do portalu w górnym menu po lewej stronie kliknij zakładkę “Moje CALe”, znajdziesz tam wszystkie CALe na które się zapiszesz. W przypadku urządzeń mobilnych – tabletów czy telefonów kliknij 3 poziome kreski w lewym górnym rogu by rozwinęło się menu i stamtąd wejdziesz w Moje CALe.

Nie mam dostępu do CALu

Sprawdź najpierw czy jesteś zalogowana/y. Jeśli tak to warunkiem dostępu do CALu jest zapisanie się na niego, a następnie weryfikacja tego zapisu. Być może jeszcze Cię nie dodaliśmy albo nie możemy zweryfikować pozytywnie Twojej wejściówki. Jeśli sytuacja trwa dłużej niż kilka dni – napisz do nas.

Moje dane logowania nie działają / nie działa odzyskiwanie hasła

Pamiętaj, że dane dostępowe do sklepu i portalu będą różne (chyba, że ustawiono je jako takie same). Logowanie się danymi ze sklepu na portalu (i odwrotnie) to kiepski pomysł. Sprawdź też czy wpisujesz jako login właśnie login a nie mail, czy nie masz włączonego Caps Locka. Jeśli nie pamiętasz loginu lub/i hasła napisz do nas na kontakt@wyczarowane.eu

Zostałam wykluczona z CALu / portalu / quizu

Jeśli łamiesz nasze prawa autorskie, regulamin CALu, próbujesz oszukiwać w konkursach korzystając z różnych kont w celu osiągnięcia lepszego wyniku, używasz w tym celu VPN lub innych narzędzi zmieniających IP, sztucznej inteligencji – ostateczną decyzję podejmujemy my i możemy Cię wykluczyć z naszych CALi, zawiesić konto (lub konta) i nie uznać wyniku quizów.

Wolałabym Facebooka..

Na Facebooku jest mnóstwo CALi innych firm, można korzystać do woli. My zapraszamy na wspólną podróż na naszym portalu 🙂

Wyczarowane po godzinach
Polub nas
Latest posts by Wyczarowane po godzinach (see all)
Opublikowano w CAL